Kontaktuppgifter skolledning och administration

Ledningsgrupp

  • Verksamhetchef


    Ann-Charlotte Lindberg-Thompson
     

    0155-26 48 01
    070-609 10 06
    lotta.lindberg-thompson@oknaskolan.se

  • Rektor & syv


    Kirsi Östberg

    0155-26 48 02
    072-143 20 28
    kirsi.ostberg@oknaskolan.se
  • Utbildningsledare


    Alf Denninger

    0155-26 48 03
    070-609 10 08
    alf.denninger@oknaskolan.se
  • Servicechef


    Christer Eklund
    072-529 46 80
    Christer.eklund@oknaskolan.se

Kansli

  • Expedition


    Emma Brundin 

    0155-26 48 00
    kansli@oknaskolan.se, emma.brundin@oknaskolan.se
    Hos kansliet kan du förutom få hjälp med allmänna frågor, beställa material om våra utbildningar m.m.
    Öppettider: må-to 8-12 och 13-14 fredagar 9-12
  • Administration Ökna & Nynäs


    Mervi Junger Karlsson
    Måndagar och fredagar
    0155-26 48 16 administration
    mervi.junger@oknaskolan.se
  • Vaktmästare

    070-632 98 48
  • Informatör


    Annie Magnusson

    0155-26 48 46, 076-776 55 20
    annie.magnusson@oknaskolan.se
  • Systemadministratör


    Michael Larsson

    0155-26 48 08
    michael.larsson@oknaskolan.se
  • Fastighetsansvarig

     
    Ingvar Ryd
    0155-26 48 20, 070-226 21 73
    ingvar.ryd@oknaskolan.se